KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912084
nr 1491 2084
Adolf Jansson. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 31x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:41:38
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm